OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: info@piggypaint.cz

Tak jako dívky či ženy i malé holčičky milují, když se mohou vyjádřit barvami. Od dětského pokojíčku, přes oblečení, až po barvu laku na rukou či nohou.
Je bežné, že se chtějí krášlit jako maminka.

Ale tradiční laky jsou na bázi rozpouštědel a chemických látek, což není nejzdravější způsob jak ukázat svůj styl.

Značka Piggy Paint se zrodila v hlavě Melanie Hurley, maminky dvou dívek, které si rády hrají na princezny.
Melanie však vadil zápach, který holčičky při lakování musely dýchat a také nechtěla vidět, jak si olizují prsty nebo kousnou do nehtu s chemií.

Jednoho dne dceři spadlo pár kapek klasického laku na bázi rozpouštědla na pěnovou desku, krátce poté se lak "prožral"skrz desku.
Bylo rozhodnuto, takové chemické věci nejsou nic pro děti. Když už si malé princezny chtějí lakovat nehty, tak ať je to přírodní a bez chemie.

A tak vznikly laky Piggy paint Natural as Mud.
Laky na vodní bázi, šetrné k životnímu prostředí, neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech.

Laky jsou hypoalergenní, mohou tedy potěšit každého. Taktéž Piggy Paint odlakovače jsou hypoalergenní, s Aloe Vera, vitamínem E, biologicky odbouratelné, bez acetonu(neobsahují žádná rozpouštědla).

Díky svému složení si získávají důvěru rodičů po celém světě. Ze známých osobností si je oblíbily např.maminky Jessica Alba a Tori Spelling.
S Piggy Paint je to jako v cukrárně, nabízí spousty barev, pastelové, neonové, se třpytkami, každá princezna si vybere tu svou.

                             

Zástupci značky Piggy Paint rovněž podporují návrh zákona, aby bylo v USA testování na zvířatech ukončeno.

Piggy Paint  v médiích

F.A.Q.

Jaké je balení laků Piggy Paint?

Klasická velikost 15ml, laky mají užší štěteček, který je praktičtější na menší nehtíky. Skleněný obal laku je vyroben z recyklovaného skla, snažíme se být co nejvíce šetrní k přírodě. Eco-friendly produkt. Odlakovač má obsah 120ml.

Jaké je složení laků?

Piggy Paint laky jsou speciálně vyvinuty z přírodních surovin a vysychají v pevný, trvanlivý povrch. Neobsahují žádné toxické chemikálie jako je např.: formaldehyd, toluen, ftaláty, bisfenol A, ethylester kyseliny octové nebo aceton.
Piggy Paint laky obsahují vodu, akryláty kopolymer, Neem olej. Mohou obsahovat následující barviva (v závislosti na odstínu): Red 34 Lake, Ultramaríny, oxid železa, oxid titaničitý, slída, červená 28, žlutá 10, fialová 2, sulfid zinečnatý / měď, měď vločka, oranžové 5, a červené 22.

S etickou, ekologicky smýšlející vizí se Piggy Paint snaží nabídnout co nejpřirozenější laky na nehty na planetě. Tento moderní na bázi vody je lepší než 3 Free, lepší než 5Free nebo 10 Free - je bez jakýchkoliv chemikálií!

Od kdy je bezpečné používat lak pro mé dítě?

Laky Piggy Paint jsou bezpečné pro všechny věkové kategorie. Je bezpečný pro batolata i těhotné ženy. Používání však vždy za přítomnosti dospělé osoby.

Co je potřeba udělat před lakováním?

Jednoduše řečeno, omýt nehty vodou s mýdlem nebo Piggy Paint odlakovačem a po té vodou s mýdlem. Zdravé nehty přirozeně produkují směs olejů a proteinů, které nehty chrání a zlepšují jejich vzhled. Běžné laky je však odstraní. Kdežto Piggy Paint na bázi vody tyto oleje neodstraňuje, čímž udržuje nehty zdravé a silné.

Jak dlouho trvá, než lak zaschne?

Piggy Paint zasychá do nelepivého stavu téměř stejně rychle jako klasický lak na nehty, trvá déle než dosáhne konečné tvrdosti. Doporučujeme 2,3 tenké vrstvy postupně, než jednu silnou najednou.

Musím použít fén na rychlejší uschnutí laku?

Nemusíte, ale doporučujeme to. Vzhledem k tomu, že jsou laky na bázi vody, bez chemických přísad, trvá přibližně 4-6hodin než dojde k úplnému vytvrdnutí laku. Použitím fénu tento proces urychlíte, během fénování si můžete s dítětem zazpívat oblíbenou písničku. Nebo můžete dítěti nalakovat nehty po koupání než jde spát.

Jak dlouho lak na nehtech vydrží?

Opotřebení závisí na typu nehtů a aktivit do kterých jsou ruce-nehty zapojeny. Pro maximální vytvrdnutí laku doporučujeme po nalakování fénovat minutu nehty fénem nastaveným na slabý teplý vzduch. Pro trvanlivost a odolnost proti poškrábání doporučujeme použít jako první a třetí vrstvu BaseCoat(BaseCoat-lak-BaseCoat) nebo ještě navíc použít TopCoat(BaseCoat-lak-TopCoat-BaseCoat). Sice vám lakování bude trvat o pár minut více, ale zákazníci říkají, že to stojí za to, dát si na nehty zdravotně nezávadnou alternativu bez zápachu a šetrnou k životnímu prostředí.

Co má dělat, když se lak v lahvičce rozděluje?

Občas se to může stát, ikdyž minimálně. Stačí s lahvičkou zatřepat.

Jaká je trvanlivost laku?

Laky Piggy Paint mají životnost několik let. Máte-li pocit, že houstne, přidejte jednu, dvě kapky vody a zatřepejte. Pro lepší výsledek štětečkem odstraňte shluky, které jsou uvnitř lahvičky a otřete do papírového ubrousku.

Jsou laky Piggy Paint Cruelty-free?

Ano, naše výrobky jsou Cruelty-free a Vegan, nejsou testovány na zvířatech ani neobsahují látky živočišného původu.

Existuje nějaké alternativní použití vašich laků?

Laky Piggy Paint jsou určeno pouze pro lakování nehtů na rukou a nohou.

Je těžké lak z nehtů odstranit?Je potřeba použít odlakovač?

Závisí na typu a poréznosti vašich nehtů. Piggy Paint odklakovače jsou speciálně vyrobeny k našim lakům, jsou bez acetonu s Aloe Vera a vitaminem E. Můžete však použít i váš odlakovač. Naneste odlakovač na vatový tampón a cca 30vteřin lak z nehtu odstraňujte.

Dá se lak odstranit z koberce?

Koberce, které jsme testovali, šli snadno očistit dokud lak nezaschne. Není to zárukou, ale určitě budete mít větší šanci očistit koberec či podlahu od Piggy Paint než od běžných laků s rozpouštědly.

Obsahují laky sóju, lepek nebo ořechy?

Ne neobsahují. Laky nejsou potravinářský výrobek, nejsou vyráběny v potravinářském závodě a proto neobsahují žádné potravinnové alergeny.

Kde si mohu Piggy Paint lak koupit? Jsou dostupné v kamenných obchodech?

Aktuálně jsou Piggy Paint laky k prodeji na www.PinkyPinky.cz